בניסיון נואש להניע את הפוסט הראשון של הבלוג שלי, כתבתי כבר עשרה משפטים ומחקתי את כולם. מה שהכי בלט לי בתהליך היה הלק המושלם שעל הציפורניים שלי שפשוט נצץ ובהק כשהקשתי על מקשי המקלדת. זה היה מאורע משמח כי רכשתי אותו באלנבי בחמישה שקלים והייתי בטוחה שהוא לא יחזיק מעמד דקה. והנה, אני כבר שלושה ימים איתו ואנחנו מאושרים מתמיד. "זה שטחי להרגיש הכי יצירתית כשהציפורניים שלי מטופחות להפליא?" חשבתי לעצמי ועניתי מיד שלא.

TEEK. Take me BAG to the 70's??? #fadhion #bags #70's

A video posted by TEEK (@teekfashion) on

כייף להתלבש ויותר כייף לאבזר. לפעמים הבגד הוא האביזר והאקססוריז הופכים להיות מרכז ההופעה. אני אישית הכי מתחברת לזה. כובעים, תיקים, שרשראות, צמידים, כמה שיותר אבל רק אם זה בסטייל מדויק להחריד, אחרת זה לא עובד. האתר האהוב עליי ברשת הוא של Free people וכל הפקת אופנה חדשה שהם מוציאים (והם עושים את זה הרבה, שיבורכו) מרטיטה לי את הארנק ולא בקטע טוב.

הבוהושיק והניינטיז עשו עליה והנוכחות של שני הטרנדים האלו בשדרת רוטשילד יכולה למלא עשרה אוטובוסים של תגלית. בנות ישראל מצטיינות באימוץ מעולה ונכון של הטרנד ואם עושים טיול אופנתי וירטואלי במדינת ישראל  אפשר גם לראות איך הטרנדים קיבלו את האופי המיוחד של כל אזור בארץ.

אני חושבת שבערך משנת 2000 לא היה זמן משלם יותר לפתיחת בלוג אופנה מאשר עכשיו, הזמן בו הסבנטיז חוזר וגם הניינטיז פתאום בא בסיבוב עם הג'ינסים של ליוויס ונעלי הפלטפורמה.

אמנם קצת קשה לעכל את העובדה שהאופנה של שנות נעוריי חזרה עכשיו לאופנה, 15 שנים אחרי. אבל היי! לפחות הייתי שם כדי לספר איך לעשות את זה כמו שצריך.

התיק שיודע לעשות את הסבנטיז הכי טוב הוא ה Happy Hippie, ובשילוב עם אוברול ג'ינס קצר וכובע ענק זה מושלם.
תיק happy hippie ירוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *